Hd Film İzle

Aşk Kızları Türkçe Dublaj izle – Tek Parça Full


Filmin Etiketleri:Aşk Kızları Türkçe Dublaj izle – Tek Parça Full,Aşk Kızları izle,Aşk Kızları full izle,Aşk Kızları hd izle,Aşk Kızları filmi izle,Aşk Kızları filmini izle,Aşk Kızları tek parça izle
Filmin IMDB Puanı: 5.6/10
Filmin Sinemalar Puanı: -/10
Filmin Yapım Yılı ve Ülkesi: 2011 – Fransa – Bekçika
Filmin Gösterim Tarihi:21 Aralık 2011
Filmin Türü: Komedi
Film Süresi:100 dakika
Filmin Yönetmeni:Oliver Parker, Barnaby Thompson
Filmin Senaristi:Piers Ashworth
Filmin Oyuncuları:Talulah Riley, Rupert Everett ve Gemma Arterton
Filmin Özeti:Sadece kızlara eğitim veren özel bir okul olan St. Trinian’ın içinde bulunduğu mali krizden kurtulması için, okulda eğitim gören bir grup kız harekete geçer.
St.Trinian tamamen genç kızlara eğitim veren özel bir okuldur ve büyük bir mali kriz içerisindedir. Okulun borçlu olduğu banka ise okul müdiresi Camilla Fritton’u okulu kapatmak ile tehdit etmektedir. Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanı Geoffrey Thwaites’de bu tehdidin altındadır. O, Camilla’nın eski sevgilisi olsa da okula yeni bir disiplin emri getirmeye karar vermiştir.Okul yönetimi bu sorunlar ile uğraşırken, okulda eğitim gören genç kızlar ise bambaşka bir işin peşine düşmüşlerdir.Onlar Ulusal galeri’den ünlü bir ressama ait olan bir tabloyu çalmak için plan yapmışlardır.Hatta bu iş için bir kız çetesi oluşturmuş ve okulun bazı öğretmenlerini de bu plana dahil etmişlerdir.

FRAGMAN :

FİLMİ İZLE :
Film Nasıldı ?
Filmi Beğendinizmi ?

Yorum Gönder

 
Support : Türkçe Dublaj İzle | Hd izle | Tr Dublaj Film İzle
Copyright © 2011. HD FİLM İZLE - All Rights Reserved
HD FİLM İZLE TR DUBLAJ FİLM İZLE BY RULZZZ Hd Film İzle
Proudly powered by Blogger